Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seyir Defteri

3 posters
YazarMesaj
Graciela Ramona D'Aloise
Slytherin
Graciela Ramona D'Aloise

Ruh Hali : Seyir Defteri Shock10

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 10:23 pm

Herkes biliyordur..
Catherine Tina Black
Slytherin
Catherine Tina Black

Partner : Aranıyor,sahibi ruhumun xD
Hayvanın : Baykuş
Ruh Hali : Seyir Defteri Asabi10

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 4:14 pm

16:15 ~ Meriç'cim sağolsun,Biyoloji sınavını kazasız belasız atlattım. Shocked Edebiyattan 50 almışım. Shocked İğrendim kendimden. Shocked
Elizabeth Rain Malfoy
Slytherin
Elizabeth Rain Malfoy

Partner : yok partner martner xP
Ruh Hali : Seyir Defteri Artiz10

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 8:34 pm

20.29 ~~
Pff yaa..Eskiden böyle miydi mara? Bi tek ben online'ım şimdi.. MSN ime bakıyorum rp'den 15 kişi açık ki benim msnimde rpden tanıştığım az kişi vardır. e nerde abi bunlar? Eskiden bu siteyi boş görmek sabahlasanız bile imkansız bişeydi çünkü mutlaka siteden biriyle beraber sabahlamış olurdunuz. Yok yaa yok.. hiçbişey eskisi gibi değil..

iğrenç bi gün geçirdim ve hala da geçiriyorum.. aa.. nası kanka oluruz yaa !? gerizekalı ya öff yaa.. bi de bu acılı olayı sesile anlattığımda verdiği tepki beni iyice öldürdü.. *lan en azından senin için direk hayır dememiş bak o benim kankam diye açıklama yapmış bu da bişey..* .. of sesill.. sağol yani .. Neutral Neutral Neutral Neutral

herşeyden nefret ediyorum ve çok karamsar bir ruh hali içindeyim şu an ^^ üstelik biraz önce msndeydi ama selam yazmadı, daha da kötüsü msnden çıktı ! of karetsin ya.. yarın da kızılaya gitmem gerekiyo öff şaka gibi herşey yaa... evden çıkmak istemiyo benim canım! belki mesaj atar.. onu bekliyim.. bekliyim.. bekliyim.. ömrüm beklemekle geçiyo zaten!

Seyir Defteri
1 sayfadaki 1 sayfası