Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanışın Kaynaşııın

+9
John Josh Black
Pyra Moraline St.Rugen
Catherine Tina Black
Victoria Hayliée Mc'Rei
Cristo Widmore
Phoenix C. Vanska
Maeglin
Graciela Ramona D'Aloise
Craig Justin Archman
13 posters
YazarMesaj
Craig Justin Archman
Gryffindor
Craig Justin Archman

Partner : Daha Yok.
Asa : 18 inç Unicorn Kanı
Hayvanın : Köpek / Buzzy
Ruh Hali : Tanışın Kaynaşııın Tehlik10

Kişi sayfası
Bina: Gryffindor
Rütbe: 1.Sınıf
Galeon:
Tanışın Kaynaşııın Left_bar_bleue0/0Tanışın Kaynaşııın Empty_bar_bleue  (0/0)
Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 9:31 pm

• Burası varya cok önemli 1 yer
  • Niyemi ?
  • Cünkü Burda tanışcanız kaynaşcanız
  • Başka Konu acılırsa Silincek herşey buranın altında
  • Gerekli konuyu adminler acar sakin xD
  • hadi bakam kaynaşın
  • ilk Beniiiim XD Ben Adnannn
Graciela Ramona D'Aloise
Slytherin
Graciela Ramona D'Aloise

Ruh Hali : Tanışın Kaynaşııın Shock10

Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Geri: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 10:19 pm

çok pis geyikçi o kim oluyo acaba afro ben olabilirim onlardan biri lol!

Eveeeet başlayalım bakalım xD

Aybüke.16 yaşındayım İzmir'deyim.İnönü Lisesi'nde okuyorum.Anodolu filan değil.Yabancı Dil bölümünü seçtim ve çokta memnunum bölümümden.İyi ki seçmişim yani.Marauders tamamiyle hayatımı deiştirdi gerçekten.O kadar iyi insanlar tanıdım ki orda ve onlardan biri hayatımı verebileceğim,ondan başka kimseyi sevemeyeceğim biri xD.Reçelim^^.

Paramore,Flyleaf,Dire Strights,Apocalyptica,30 second to Mars,Kinks,Iced Earth ve bu türlerde beğendiklerimi dinlerim.Tenis oynuyorum,gitar çalıyorum ve İngilizceye bir hayranlığım var gerçekten.Ders olarak görmüyorum yani hayatımın içinde o benim.

Çok sıkıntıya gelemem,çok duygusalım ve romantiğim xD.Böyle sevdiğim insanları çok kıskanırım.Hep beni sevsinler isterim sevgiye açım yani xD

Son olarak burdaki bebeklerime selam ediyorum efendim^^

Sevgilerle eski 'Rox' unuz...
Maeglin

Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Geri: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 5:12 pm

Tanıtmak istemiyorum kendimi, öylesine mesaj yazdım..
Phoenix C. Vanska
Ravenclaw

Partner : Aranıyor...
Hayvanın : Kuzgun-Pho
Ruh Hali : Tanışın Kaynaşııın Seviml10

Kişi sayfası
Bina:
Rütbe:
Galeon:
Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Geri: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 5:42 pm

16 yaşındayım.Balıkesir'de oturuyorum.Celal Toraman Anadolu Lisesi'ndeyim(10 Fen B Very Happy ).Biyolojiyi ve geometriyi severim.Elektro gitar çalıyorum ama daha acemiyim.Voleybolu ve futbolu iyi oynarım.Genelde fantastik romanları severim.Harry Potter dememe gerek yok zaten,Yüzüklerin Efendisi,Narnia Günlükleri en sevdiklerimdir.Ejderha Mızrağı'nı da okumaya başlamayı düşünüyorum yakında.Özellikle Nightwish ve Şebnem Ferah'ın koyu hayranıyımdır.Onun dışında Metallica,Iron Maiden,Green Day,Coldplay,Ogün Sanlısoy,Malt,Cranberries,Black Sabbath,Queen,Judas Priest dinlerim.Bir de en büyük takıntılarım (özellikle rp sitelerinde yapılan) Türkçe'yi katletme davranışlardır.Tabii ki ünlü harfleri yazmamayı demiyorum ama k yerine q kullananlardan tiksinirim.

Bu kadar işte.Sevin beni xD
Cristo Widmore

Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Geri: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 9:50 pm

Adım Deniz Antalyada oturuyorum.Lise 3. sınıfım ve anadolu lisesindeyim.Bu yaz hiç RP yapamıştım ve şimdi bu sitede biraz olsun şansım yaver giderde biraz rp yaparım diyorum.Aslında 3 yıldır rp'ciyim ama bu yaz sırf şehirdışında olduğum için girememiştim.

İngilizceyi 2. ana dilim kadar olmasada çok iyi konuşurum. (H)Geyikten ise hiç ama hiç haz etmem.Biraz ciddiyimdir.Lp ,FOB ve Eva hayranıyıdır.Bu 3 temel taşının yanında türk rock gruplarını ve bir kaç alternative rock yapan grubu dinlerim.Rap'ten ise HİÇ HAZ ETMEM. Sanırım msj yrne ulaştı xD.

Ha unutmadan nick'imin aksine rp'de genelde kötü karekterimdir...
Victoria Hayliée Mc'Rei

Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Geri: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 2:11 pm

Heaa ^^ yeniyim yeni xD Hey allaam.. Psst! Bensiz, marauders mı olrmş ? Ailenizin paranoyağı döndü xD dönmedi de yani site açılmış tekrar yazıyım dedim..
Ehem, hemen de siteyi aşk böcüklüğne çevirmezsem olmaz? xD Aşkım sevgilim çöreğim Jantuğ, sitede diye geldim tabi ^^ Neyse eğlenin siz, bnm ders clsmam lazım kontrol amaclı geldim, malum paranoyağım^^ xD hadi kaçtım, takılın ^^
Catherine Tina Black
Slytherin
Catherine Tina Black

Partner : Aranıyor,sahibi ruhumun xD
Hayvanın : Baykuş
Ruh Hali : Tanışın Kaynaşııın Asabi10

Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Geri: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 4:22 pm

Adım Miray Shocked Ankaralıyım,Ankarada yaşıyorum. 15 yaşındayım,Lise 1'im. Tuzluçayır Anadolu Lisesindeyim. Tuzluçayırın soslu öğrencileri misali. Okulum teee Mamak'ta. Aslında yakın ama uzak.Adındaki gibi çayırda değil.Ama bize göre çayır.Herneyse xD Mf seçicem inş. xD Ama geçen Kimya sınavından sonra Mf'den uzak durma gibi bir karar aldım. Ama caydım sonra xD
Değişik bir insanımdır. En başlarda gıcık olabilirsiniz bana. Dışardan gıcık,ukala ve bencil olarak görülsemde çok iyi bir insanımdır. Shocked Kafanızda oluşan ilk düşünceler genellikle benim kimliğimi yansıtamaz Shocked Dünyada beni anlayabilen kimse yok. Ama ben anlıyorum kendimi. Henüz beni çözmüş kimse yok.Kimse Miray sen böyle böylesin diyemiyor.Çünkü dediğinin tersi oluyor yarın.Ama ben iyi çözdüm kendimi Shocked Severim kendimi cyclops
Pudingin üstündeki tabakayı kırmayı sonra liyme liyme etmeği ve ardından yemeği çok severim Shocked Yüksek bir binanın tepesine çıkıp aşşağı su atmayı da çok severim Shocked Çiğ yumurta savaşını da çok severim Shocked Taş sektirmeyi severim,yüzmeyi severim.Voleybol severim-ki 2 yıl kursa gittim Shocked- Derslerden Matematik'i Biyoloji'yi ve Fizik'i çok severim. Ama nasıl oluyor bilmiyorum en kötü dersim Fizik Shocked
Yorgun argın bir okul gününden sonra bu kadar tanıtabildim kendimi Shocked Hoşgeldim xD
Pyra Moraline St.Rugen
Gryffindor

Hayvanın : Darian
Ruh Hali : Tanışın Kaynaşııın Doferi10

Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Geri: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 5:07 pm

Aha sıra banamı geldiii cat cat

Beni tanıyanlar burdan zaten tanır ama bahsedelim bakalım kendimizden birazcık... tongue tongue

Ben Öykü...17 yaşındayım lise 3. sınıftayım..İstanbuldanım..Henza akın çolakoğlu lisesii TM-€ sınıfıı =)=)... =)..Okulumun ilk mezunlarından olucam seneyee I love you I love you ...

Halk oyunları ve tiyatro ile ilgileniyorum..Okulumuzda bir oyun sergileyeceğiz ve bunun için çalışmalara erkenden başladık..=).Tam bir Murat Yılmazyıldırım (Düş Sokağı Sakinleri). fanıyımdır.Olabildiğince konserlerinde yer almaya çalışırım..Kulağıma hoş gelen her müziği dinleirm..Ama ağırlık tabiki Rock'tır benim için.Müziğimin kimi zaman etkisinde kalmayı severim ve müzik türüm yaşam standartlarımı etkiler.....Kişilik özelliklerine gelinceeee =)

Biraz dengesiz biriyimdir..Yani nasıl davranacağım hiç belli olmaz.Hemen bişiy hakkındaki görüşürüm terisne dönebilir.Etrafımda sevilen biriyimdir aslında santa cherry afro flower cheers rabbit Dostluklara çok önem veririm ve ben burda bulunan çok sağlam insanlarla çok iyi ilişkiler kurdum...Ki bunların başını Jantuğ ve Adnan çekerr king farao ...Çocuk ruhlu biriyimdir..İşim gücüm eğlencedir.Hayatta her zaman "keşke" dememek için yaşarım ve imkan olduğu anda aklımdan geçen herşeyi yapmaya çalışırım..Birşeyi asla umursamadığında canı yanmayan biriyimdir.Bu yüzden birinin benim üzerimde duygusal çöküntü yaratması,ben imkan vermediğim sürece zordur..Her zaman şen-şakrak güleç bir insanımdır SmileSmile....

lol! lol! sunny king queen alien cat monkey Basketball cheers rendeer santa cherry albino

Herkese ...Beni tanıyan ya da tanımayan..MERHABALAR=).... jocolor geek geek afro
John Josh Black

Kişi sayfası
Bina:
Rütbe: Baş Ölüm Yiyen
Galeon:

Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Geri: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 6:07 pm

beni diğer sitelerin hepsinden tanıyabilirsiniz;
John Jeremy Woodhouse
Josh Jack Woodhouse
John Jeremy Black
John Josh Black
Eduardo Black
vsvsvsvs

İsmim Mert Can Çakır kısaca mert yada mertjohn deyin..
94lüyüm l
ankara
lise 1
ted ankara koleji

fena rp yapmam ama daha iyi geyik yaparım.
ehh bu kadar yeter gerisi mesaj geldikçe Cool
Léonard MoonShine
Biçim Değiştirme Profesörü/Slytherin Bina Sorumlusu
Léonard MoonShine

Asa : Veela saç teli özlü ejderha kanlı 24 inc
Hayvanın : küçük Lemur Felix
Ruh Hali : Tanışın Kaynaşııın Capkin10

Kişi sayfası
Bina:
Rütbe: Biçim Değiştirme Profesörü/Slytherin Bina Sorumlusu
Galeon:
Tanışın Kaynaşııın Left_bar_bleue50000/204000Tanışın Kaynaşııın Empty_bar_bleue  (50000/204000)
Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Geri: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 10:42 pm

Ben eFecik 9.sınıf İzmir ****** Anadolu Lisesine gidiyorum.Çoğu kişi bni tanır ama tanıyan tanımayan yinede böle işte Very Happyİzmir pek güzeldir fln Very Happy işte öle Very Happy
Elizabeth Rain Malfoy
Slytherin
Elizabeth Rain Malfoy

Partner : yok partner martner xP
Ruh Hali : Tanışın Kaynaşııın Artiz10

Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Geri: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 8:23 pm

Selamm =D=D ! Ben de tanıtıcam kendimi o zaman xP

Revna ben =D ankaradayım, hötal 10. sınıf .. 10/FC hatta =D bu hafta 7 tane sınavımız vardı beynim aşırı bulandı.. Ve çoğundan 40-50 bekliyorum, sonum nolur hiç bilmiyorum..Dil seçmediğime kesinlikle piş-ma-nım ! dil seçseydim okulum değişicekti o yüzden seçmedim ama fen zor ya.. tm de sevmiyorum.. ben dil bölümü için yaratılmışım galiba, ama okulumu bırakmam asla =D sınıflarımız karıştı bu yıl, ilk gün ağladım, şimdi her gün kahkahalara boğulan bu sınıfı bırakmak istemiyorum ! =D Dengesizim birazcık..Çok az.. =D

İşte..Karakteristik özelliklerimm de şey.. =D değişken,duygusal ama belli etmeyen,birinin söylediği bi laf çok koysa da gülüp geçen, sevgilisinden ayrılınca onun önünde *amaan sen bliirsin* diip eve gidince saatlerce ağlayan, çabuk sevip çabuk nefret eden, ulaşılması zor hedefleri gerçekleştirmeyi çok seven, keman çalan, kitap okumayı seven, her çeşit müziği dinleyen, matematik ve geometri ve ingilizce ve almanca ve fizik ve kimya derslerini uykusu gelse de inatla dinleyebilen, dostlarını herşeyin üstünde tutan öyle değişik garip cins bi insanım .. =D

Buraya yazmış olan 10,5 kişiyi tanıyorum gibi gibi.. Bazılarıyla sıkı muhabbetimiz vardır, bi tanesi eski sevgilim, bi tanesi bff*m, iki tanesi hadunumlar, bazıları msnimde ekli ama hiç konuşmayız, bazıları da msnmde bile ekli değil ama biliyorum kim olduğunu.. 10 *buçuk* kısmı da.. Bi kişiden emin değilim gibi gibi =D Muhtemelen onu da tanıyorum ve onunla da sıkı muhabbetim vardır.. Aman öyle işte, canım sıkıldı.. Bu kadar.. Hoşgeldiniz hoşgeldim hoşgeldik ^^
Richard H. Diggory
Gezgin

Hayvanın : Şahin
Ruh Hali : Tanışın Kaynaşııın Utanc10

Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Geri: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 2:49 pm

Revna da buradaymış ^^

Neyse ben Emre Ankarada oturuyorum 17 yaşındayım ^^ Öle işte farao king
Maeglin

Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Geri: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 5:24 pm

Richard H. Diggory demiş ki:
Revna da buradaymış ^^

Kısa ve öz, vay anasını sayın seyirciler xD

Elizabeth Rain Malfoy demiş ki:
Selamm =D=D ! Ben de tanıtıcam kendimi o zaman xP

Revna ben =D ankaradayım, hötal 10. sınıf .. 10/FC hatta =D bu hafta 7 tane sınavımız vardı beynim aşırı bulandı.. Ve çoğundan 40-50 bekliyorum, sonum nolur hiç bilmiyorum..Dil seçmediğime kesinlikle piş-ma-nım ! dil seçseydim okulum değişicekti o yüzden seçmedim ama fen zor ya.. tm de sevmiyorum.. ben dil bölümü için yaratılmışım galiba, ama okulumu bırakmam asla =D sınıflarımız karıştı bu yıl, ilk gün ağladım, şimdi her gün kahkahalara boğulan bu sınıfı bırakmak istemiyorum ! =D Dengesizim birazcık..Çok az.. =D

İşte..Karakteristik özelliklerimm de şey.. =D değişken,duygusal ama belli etmeyen,birinin söylediği bi laf çok koysa da gülüp geçen, sevgilisinden ayrılınca onun önünde *amaan sen bliirsin* diip eve gidince saatlerce ağlayan, çabuk sevip çabuk nefret eden, ulaşılması zor hedefleri gerçekleştirmeyi çok seven, keman çalan, kitap okumayı seven, her çeşit müziği dinleyen, matematik ve geometri ve ingilizce ve almanca ve fizik ve kimya derslerini uykusu gelse de inatla dinleyebilen, dostlarını herşeyin üstünde tutan öyle değişik garip cins bi insanım .. =D

Buraya yazmış olan 10,5 kişiyi tanıyorum gibi gibi.. Bazılarıyla sıkı muhabbetimiz vardır, bi tanesi eski sevgilim, bi tanesi bff*m, iki tanesi hadunumlar, bazıları msnimde ekli ama hiç konuşmayız, bazıları da msnmde bile ekli değil ama biliyorum kim olduğunu.. 10 *buçuk* kısmı da.. Bi kişiden emin değilim gibi gibi =D Muhtemelen onu da tanıyorum ve onunla da sıkı muhabbetim vardır.. Aman öyle işte, canım sıkıldı.. Bu kadar.. Hoşgeldiniz hoşgeldim hoşgeldik ^^

Tanıyor gibiyim eski Marauders'tan..
Morwen Merina Dlawinqse

Morwen Merina Dlawinqse

Partner : ~~
Asa : Anka Teleği^^
Hayvanın : Snakusé
Ruh Hali : Tanışın Kaynaşııın Artiz10

Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Geri: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 6:07 pm

Tutamadım kendimi yine geldim^^

Neden bilmiyorum, sizsiz eksik gibiyim... Cümlelerinin devamında tabiki de ben varım xD Namıdiğer Morwy!

Selam Mara Cumhuriyeti Razz

Ben Beyza. İzmirliyim; ama Antalya'da oturuyorum diyerek, en iğrenç cümlemle tanıtıyım kendimi. 15 yaşındayım. 36 gün sonra 16 olucam Shocked Lise 1im. NsLsaL'indeim xD Nevzat Saygan - Levent Saygan Anadolu Lisesi merak edenler için Öhmm Cool

Rplerim konusunda hiçbşy söyleyemem xD Çünkü bakış açısı, farklı değerlendirmeler sonuçta... Şiir yazmaya merak sardım bu aralar; kompozisyon falan.

Acayip sinirli bir tipimdir normalde. Çok çabuk patlarım; ancak bu aralar frenliyorum kendimi. Bu aralar dediğim yaklaşık 1 yıldır. Şunu da düşünüyorum; birgün kime en sonunda nasıl patlıcam? Umarım bu canını yakacağım kişiler olmaz, olmamalı diye düşünüyorum. Duygusal mıyım? Hem evet, hem hayır. Bazen hiç belli edemem duygularımı, korkarım söylemekten. Bazense direk dökülür ağzımdan kelimeler. Ağlarım; ama sulugöz gibi değil,"Canım gerçekten -çok- yanmışsa". Yalan söylemekten iğreniyorum nedense. Küçük ufak beyaz yalanlar bile, eninde sonunda küçük bir soruyla ortaya çıkıyor, ya da bir oyunla. Onun için uğraşmıyorum. O kadar tip insanlar var ki bu dünya da, kimin ne yapacağı belli olmuyor. Onun için "İnsan" olmaya çalışıyorum. İnsan olmayanlara tavsiyem ayrıca.

İnek değilimdir. Ders çalışmam, ödev yapmam xD Ama nedense karnemde şu ana kadar sadece bir kere 5 ten farklı not gördüm. O da nalet okuduğum ingilizce(bknz: 4). Almanca 2. anadilimdi; ancak uzun süredir konuşulmadığı için soğudum diyebilirim. Evde babamla özel konular olduğunda şederiz sadece xD Ama unuttum gibi bşy oldu.

Geyiği sevip sevmediğim konusunda çok yorum yapamam. Ama seviyorum ya Shocked Konuşurum, gezerim, ederim xD Yalnız herkes eski maraudersten sonra çok değişti, o kadar değişti ki... Ben bile tanıyamıyorum bazen bu yeni Beyza'yı. Çoğumuz değiştik aslında, eski maranın kazandırdığı dostluklarımız burda da sürer umarım.
Neyse benden bu kadar gidiyorum, gittim.

Olgunlaşan biz ve yeni Marauders'e Hoşgeldik^^
John Josh Black

Kişi sayfası
Bina:
Rütbe: Baş Ölüm Yiyen
Galeon:

Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Geri: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 8:01 pm

Morwen Merina Dlawinqse demiş ki:
Tutamadım kendimi yine geldim^^

Neden bilmiyorum, sizsiz eksik gibiyim... Cümlelerinin devamında tabiki de ben varım xD Namıdiğer Morwy!

Selam Mara Cumhuriyeti Razz

Ben Beyza. İzmirliyim; ama Antalya'da oturuyorum diyerek, en iğrenç cümlemle tanıtıyım kendimi. 15 yaşındayım. 36 gün sonra 16 olucam Shocked Lise 1im. NsLsaL'indeim xD Nevzat Saygan - Levent Saygan Anadolu Lisesi merak edenler için Öhmm Cool

Rplerim konusunda hiçbşy söyleyemem xD Çünkü bakış açısı, farklı değerlendirmeler sonuçta... Şiir yazmaya merak sardım bu aralar; kompozisyon falan.

Acayip sinirli bir tipimdir normalde. Çok çabuk patlarım; ancak bu aralar frenliyorum kendimi. Bu aralar dediğim yaklaşık 1 yıldır. Şunu da düşünüyorum; birgün kime en sonunda nasıl patlıcam? Umarım bu canını yakacağım kişiler olmaz, olmamalı diye düşünüyorum. Duygusal mıyım? Hem evet, hem hayır. Bazen hiç belli edemem duygularımı, korkarım söylemekten. Bazense direk dökülür ağzımdan kelimeler. Ağlarım; ama sulugöz gibi değil,"Canım gerçekten -çok- yanmışsa". Yalan söylemekten iğreniyorum nedense. Küçük ufak beyaz yalanlar bile, eninde sonunda küçük bir soruyla ortaya çıkıyor, ya da bir oyunla. Onun için uğraşmıyorum. O kadar tip insanlar var ki bu dünya da, kimin ne yapacağı belli olmuyor. Onun için "İnsan" olmaya çalışıyorum. İnsan olmayanlara tavsiyem ayrıca.

İnek değilimdir. Ders çalışmam, ödev yapmam xD Ama nedense karnemde şu ana kadar sadece bir kere 5 ten farklı not gördüm. O da nalet okuduğum ingilizce(bknz: 4). Almanca 2. anadilimdi; ancak uzun süredir konuşulmadığı için soğudum diyebilirim. Evde babamla özel konular olduğunda şederiz sadece xD Ama unuttum gibi bşy oldu.

Geyiği sevip sevmediğim konusunda çok yorum yapamam. Ama seviyorum ya Shocked Konuşurum, gezerim, ederim xD Yalnız herkes eski maraudersten sonra çok değişti, o kadar değişti ki... Ben bile tanıyamıyorum bazen bu yeni Beyza'yı. Çoğumuz değiştik aslında, eski maranın kazandırdığı dostluklarımız burda da sürer umarım.
Neyse benden bu kadar gidiyorum, gittim.

Olgunlaşan biz ve yeni Marauders'e Hoşgeldik^^

beyza sen inek değilsin ve çalışmıyosun... olduuu jnm yemezler. Gülerim ben bu lafa. arkadaslar su beyza denilen kişi ineğin önde gidenidir ve ayaklı ansiklopedidir. Her konuyu bilir. Ama iyi bir kişiliktir bide benden 1 yaş büyüktür(bende lise 1'im ama bu beyza'nın biraz yaş problemi var puaaaa:D)
Richard H. Diggory
Gezgin

Hayvanın : Şahin
Ruh Hali : Tanışın Kaynaşııın Utanc10

Tanışın Kaynaşııın Empty
MesajKonu: Geri: Tanışın Kaynaşııın   Tanışın Kaynaşııın Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 12:44 pm

[quote="Maeglin"]
Richard H. Diggory demiş ki:
Revna da buradaymış ^^

Kısa ve öz, vay anasını sayın seyirciler xD

Olamaz mı nan xD Very Happy

Tanışın Kaynaşııın
1 sayfadaki 1 sayfası